Gry akcji

Dead Rampage Dead Rampage
gry zabijanki, gry akcji, gry zombie
Znakomita gra akcji, w której gracz wciela się w jednego z ocalałych mieszkańców naszej planety i walczy o przetrwanie, zabijając nacierające stwory.
Stealth Bound: Level Pack Stealth Bound: Level Pack
stealth bound, gry ucieczki, gry akcji
Znakomita gra akcji, w której pewien bohater musi wydostać się ze swoistego więzienia. Pomóż mu więc, wykorzystując do tego nie tylko jego umiejętności, ale i elementy znajdujące się na przygotowanych planszach.
Rogan Zabijaka (Rogan The Swordmaster) Rogan Zabijaka (Rogan The Swordmaster)
gry dla dzieci, gry walki, gry akcji
Rogan jako jeden z najlepszych wojowników w królestwie, został wyznaczony do walki z hordami nacierających wrogów. Pokieruj nim więc i zmierz się z nacierającymi jednostkami!
Złodziejaszek Sam (Cunning Sam) Złodziejaszek Sam (Cunning Sam)
gry złodziej, gry akcji, dla dzieci
Sam jest niebywale doświadczonym złodziejem, dla którego nie ma zadań nie do wykonania. Sęk w tym, że ostatnio upadł na głowę i nie co pozapominał. Jako gracz musisz nim zatem pokierować, by ten mógł wykonać wszystkie zlecenia!
Nie W Moim Lochu (Not In My Dungeon) Nie W Moim Lochu (Not In My Dungeon)
gry walki, gry akcji, gry zabijanki
Prawdziwa zabijanka, w której gracz wciela się w mitycznego stora i walczy z najróżniejszymi wojownikami, którzy wkroczyli do podziemnych korytarzy!
Zombotron 2: Time Machine Zombotron 2: Time Machine
gry akcji, gry zombie, gry fantasy
Znakomita gra, w której gracz wciela się w prawdziwego łowcę (ten przybył z przyszłości) i walczy z bezlitosnymi bestiami, które zamieszkując podziemne korytarze!
Potężny Rycerz (Mighty Knight) Potężny Rycerz (Mighty Knight)
gry akcji, gry rpg, gry fantasy
Wciągająca gra akcji osadzona w średniowiecznej krainie pełnej najróżniejszych bestii, których nie powstydził by się sam J.R.R. Tolkien. Jako rycerz wkrocz więc na pole bitwy i wygraj z siłami ciemności!
Jak Śmiesz? (How Dare You) Jak Śmiesz? (How Dare You)
gry akcji, śmieszne gry, gry dla chłopców
Waleczny mnich musi rozprawić się z dziwnym stworkiem, który przerwał mu błogi stan medytacji. Wystrzel go zatem w dal, by ten po "przebiegnięciu" odpowiedniego dystansu wzmocnił się duchowo i rozwalił napotkanych wrogów.
Ochrona Imperium (Guard of the Kingdom) Ochrona Imperium (Guard of the Kingdom)
gry obronne, dla dzieci, gry akcji
Król ukrył się w wieży! Jako obrońca musisz go chronić, także rozstaw na wszystkich piętrach najlepszych wojowników i walcz z nacierającymi jednostkami nieprzyjaciela!
Wystrzel Grubasa (Homerun in Berzerk Land) Wystrzel Grubasa (Homerun in Berzerk Land)
akcji, śmieszne, bejsbol
Wystrzel grubasa jak najdalej potrafisz. Zarobioną kasę inwestuj w sprzęt, aby być coraz silniejszym i osiągać lepsze wyniki.
Koszmarna Wieża (Knightmare Tower) Koszmarna Wieża (Knightmare Tower)
gry rycerz, gry akcji, potwory
Wciel się w postać walecznego rycerza i wkrocz do wieży opanowanej przez najróżniejsze bestie, by uwolnić przetrzymywane tam niewiasty.
Sift Heads - Assault Sift Heads - Assault
gry akcji, strzelanki, gry zabijanki
Prawdziwa strzelanka, w której gracz wcielając się w zawodowego strzelca, zmierzy się z armią świetnie uzbrojonych i niebywale brutalnych bandytów.
Commando 2 Commando 2
gry akcji, gry dla chłopców, gry wojenne, strzelanki
Stwórz własnego komandosa, po czym wyrusz na samotną akcję, by zmierzyć się z niebywale silną i jakże liczną armią nieprzyjaciela!
Hobo 3 - Poszukiwany Hobo 3 - Poszukiwany
bijatyki, akcji, hobo
Hobo nie może spokojnie spać pod śmietnikiem. Jest poszukiwany, a to oznacza tylko jedno - nieustanną walkę o przetrwanie.
Wojenna Gorączka (Artillery Rush) Wojenna Gorączka (Artillery Rush)
gry wojenne, dla dzieci, gry akcji
Wojna zbliża się ku końcowi! Dołącz więc do jednej ze stron konfliktu i weź udział w iście emocjonujących rozgrywkach, walcząc z wrogiem przy pomocy naprawdę potężnego działa!
Zombality Zombality
gry zombie, gry akcji, gry dla chłopców
Bohater gry znalazł się w nie lada tarapatach. Pomóż mu więc, te musi jak najszybciej wydostać się z domu, w którym aż roi się od Zombie.
Sift Heads - Cartels Act 2 Sift Heads - Cartels Act 2
gry walki, gry akcji, gry dla chłopców
Szykuje się prawdziwa jatka! Nie zważaj więc na napotkane problemy i zagraj w kontynuacje znakomitej produkcji! Tym samym przyjmij zlecenie i zawalcz z napotkanymi gangsterami!
Dowódca Batalionu (Battalion Commander) Dowódca Batalionu (Battalion Commander)
gry wojenne, gry akcji, gry dla dzieci
Wciel się w dowódcę batalionu i wkrocz na pole prowadzonych walk, by nie tylko dowodzić, ale przede wszystkim walczyć, ratując jednocześnie pojmanych żołnierzy!
GunBot GunBot
gry akcji, strzelanki, gra planszowa
Ciekawa gra akcji, w której gracz wciela się w uzbrojonego bohatera i bierze udział w niebywale niebezpiecznych misjach!
Sift Heads - Remasterized Sift Heads - Remasterized
sift heads, gry akcji, snajper, strzelanki
Po otrzymaniu zlecenie nie pozostaje już nic innego, jak tylko przystąpić do jego realizacji. Zagraj zatem w tę grę i wciel się w prawdziwego zabójcę!
Obrona Wybrzeża (Marine Assault) Obrona Wybrzeża (Marine Assault)
gry wojenne, gry akcji, gry obronne
Zajmij się obroną wybrzeża, strzelając do nacierających jednostek z posiadanego karabinu maszynowego. Tym samym walcz, zarabiaj i udoskonalaj swą twierdzę, by każde kolejne natarcie móc w porę zrównać z ziemią.
Sift Heads - Cartels Sift Heads - Cartels
zabijanki, gry akcji, gry strzelanki
Po nieudanej akcji, bohater tej popularnej sagi znalazł się w nie lada tarapatach. Jeśli mu nie pomożesz, zginie, a musi przecież jeszcze odesłać swoich wrogów w zaświaty!
Sift Heads - World Sift Heads - World
gry akcji, gry strzelanki, gry dla dorosłych
Znakomita gra akcji, w której gracz wcielając się w jedną z trzech postaci, wyruszy na spotkanie ze śmiercią. Do dyspozycji gracza jest Vinnie, Kiro i Shorty - tych postaci z pewnością nie trzeba przedstawiać!
Odbierz Należności (Go Repo) Odbierz Należności (Go Repo)
gry akcji, dla dzieci, fajne gry
Pomóż bohaterom produkcji w odzyskaniu pieniędzy, wynosząc najcenniejsze przedmioty z posiadłości dłużników. Pamiętaj jednak, Ci są naprawdę nieobliczalni, a szybko upływający czas dodatkowo komplikuje wykonanie zadania!
Król Lochów (Dungeon King) Król Lochów (Dungeon King)
gry rpg, gra fantasy, gra akcji
Przenieś się do tajemniczych lochów wraz z niebywale odważnym wojownikiem! Następnie nim pokieruj, by ten zabił wszystkie potwory, jakie staną wam na drodze!

Kliknij tutaj aby zobaczyć wszystkie gry

© Gryzli.pl - Strona korzysta z plików Cookies, więcej informacji na ich temat jest dostępne w polityce prywatności. Polityka prywatności | Kontakt