Gry akcji

Dead Rampage Dead Rampage
gry zabijanki, gry akcji, gry zombie
Znakomita gra akcji, w której gracz wciela się w jednego z ocalałych mieszkańców naszej planety i walczy o przetrwanie, zabijając nacierające stwory.
Stealth Bound: Level Pack Stealth Bound: Level Pack
stealth bound, gry ucieczki, gry akcji
Znakomita gra akcji, w której pewien bohater musi wydostać się ze swoistego więzienia. Pomóż mu więc, wykorzystując do tego nie tylko jego umiejętności, ale i elementy znajdujące się na przygotowanych planszach.
Rogan Zabijaka (Rogan The Swordmaster) Rogan Zabijaka (Rogan The Swordmaster)
gry dla dzieci, gry walki, gry akcji
Rogan jako jeden z najlepszych wojowników w królestwie, został wyznaczony do walki z hordami nacierających wrogów. Pokieruj nim więc i zmierz się z nacierającymi jednostkami!
Złodziejaszek Sam (Cunning Sam) Złodziejaszek Sam (Cunning Sam)
gry złodziej, gry akcji, dla dzieci
Sam jest niebywale doświadczonym złodziejem, dla którego nie ma zadań nie do wykonania. Sęk w tym, że ostatnio upadł na głowę i nie co pozapominał. Jako gracz musisz nim zatem pokierować, by ten mógł wykonać wszystkie zlecenia!
Potężny Rycerz (Mighty Knight) Potężny Rycerz (Mighty Knight)
gry akcji, gry rpg, gry fantasy
Wciągająca gra akcji osadzona w średniowiecznej krainie pełnej najróżniejszych bestii, których nie powstydził by się sam J.R.R. Tolkien. Jako rycerz wkrocz więc na pole bitwy i wygraj z siłami ciemności!
Nie W Moim Lochu (Not In My Dungeon) Nie W Moim Lochu (Not In My Dungeon)
gry walki, gry akcji, gry zabijanki
Prawdziwa zabijanka, w której gracz wciela się w mitycznego stora i walczy z najróżniejszymi wojownikami, którzy wkroczyli do podziemnych korytarzy!
Zombotron 2: Time Machine Zombotron 2: Time Machine
gry akcji, gry zombie, gry fantasy
Znakomita gra, w której gracz wciela się w prawdziwego łowcę (ten przybył z przyszłości) i walczy z bezlitosnymi bestiami, które zamieszkując podziemne korytarze!
Jak Śmiesz? (How Dare You) Jak Śmiesz? (How Dare You)
gry akcji, śmieszne gry, gry dla chłopców
Waleczny mnich musi rozprawić się z dziwnym stworkiem, który przerwał mu błogi stan medytacji. Wystrzel go zatem w dal, by ten po "przebiegnięciu" odpowiedniego dystansu wzmocnił się duchowo i rozwalił napotkanych wrogów.
Ochrona Imperium (Guard of the Kingdom) Ochrona Imperium (Guard of the Kingdom)
gry obronne, dla dzieci, gry akcji
Król ukrył się w wieży! Jako obrońca musisz go chronić, także rozstaw na wszystkich piętrach najlepszych wojowników i walcz z nacierającymi jednostkami nieprzyjaciela!
Wystrzel Grubasa (Homerun in Berzerk Land) Wystrzel Grubasa (Homerun in Berzerk Land)
akcji, śmieszne, bejsbol
Wystrzel grubasa jak najdalej potrafisz. Zarobioną kasę inwestuj w sprzęt, aby być coraz silniejszym i osiągać lepsze wyniki.
Koszmarna Wieża (Knightmare Tower) Koszmarna Wieża (Knightmare Tower)
gry rycerz, gry akcji, potwory
Wciel się w postać walecznego rycerza i wkrocz do wieży opanowanej przez najróżniejsze bestie, by uwolnić przetrzymywane tam niewiasty.
Wojenna Gorączka (Artillery Rush) Wojenna Gorączka (Artillery Rush)
gry wojenne, dla dzieci, gry akcji
Wojna zbliża się ku końcowi! Dołącz więc do jednej ze stron konfliktu i weź udział w iście emocjonujących rozgrywkach, walcząc z wrogiem przy pomocy naprawdę potężnego działa!
Sift Heads - Assault Sift Heads - Assault
gry akcji, strzelanki, gry zabijanki
Prawdziwa strzelanka, w której gracz wcielając się w zawodowego strzelca, zmierzy się z armią świetnie uzbrojonych i niebywale brutalnych bandytów.
Commando 2 Commando 2
gry akcji, gry dla chłopców, gry wojenne, strzelanki
Stwórz własnego komandosa, po czym wyrusz na samotną akcję, by zmierzyć się z niebywale silną i jakże liczną armią nieprzyjaciela!
Hobo 3 - Poszukiwany Hobo 3 - Poszukiwany
bijatyki, akcji, hobo
Hobo nie może spokojnie spać pod śmietnikiem. Jest poszukiwany, a to oznacza tylko jedno - nieustanną walkę o przetrwanie.
Zombality Zombality
gry zombie, gry akcji, gry dla chłopców
Bohater gry znalazł się w nie lada tarapatach. Pomóż mu więc, te musi jak najszybciej wydostać się z domu, w którym aż roi się od Zombie.
Sift Heads - Cartels Act 2 Sift Heads - Cartels Act 2
gry walki, gry akcji, gry dla chłopców
Szykuje się prawdziwa jatka! Nie zważaj więc na napotkane problemy i zagraj w kontynuacje znakomitej produkcji! Tym samym przyjmij zlecenie i zawalcz z napotkanymi gangsterami!
Dowódca Batalionu (Battalion Commander) Dowódca Batalionu (Battalion Commander)
gry wojenne, gry akcji, gry dla dzieci
Wciel się w dowódcę batalionu i wkrocz na pole prowadzonych walk, by nie tylko dowodzić, ale przede wszystkim walczyć, ratując jednocześnie pojmanych żołnierzy!
Obrona Wybrzeża (Marine Assault) Obrona Wybrzeża (Marine Assault)
gry wojenne, gry akcji, gry obronne
Zajmij się obroną wybrzeża, strzelając do nacierających jednostek z posiadanego karabinu maszynowego. Tym samym walcz, zarabiaj i udoskonalaj swą twierdzę, by każde kolejne natarcie móc w porę zrównać z ziemią.
GunBot GunBot
gry akcji, strzelanki, gra planszowa
Ciekawa gra akcji, w której gracz wciela się w uzbrojonego bohatera i bierze udział w niebywale niebezpiecznych misjach!
Sift Heads - Remasterized Sift Heads - Remasterized
sift heads, gry akcji, snajper, strzelanki
Po otrzymaniu zlecenie nie pozostaje już nic innego, jak tylko przystąpić do jego realizacji. Zagraj zatem w tę grę i wciel się w prawdziwego zabójcę!
Sift Heads - Cartels Sift Heads - Cartels
zabijanki, gry akcji, gry strzelanki
Po nieudanej akcji, bohater tej popularnej sagi znalazł się w nie lada tarapatach. Jeśli mu nie pomożesz, zginie, a musi przecież jeszcze odesłać swoich wrogów w zaświaty!
Odbierz Należności (Go Repo) Odbierz Należności (Go Repo)
gry akcji, dla dzieci, fajne gry
Pomóż bohaterom produkcji w odzyskaniu pieniędzy, wynosząc najcenniejsze przedmioty z posiadłości dłużników. Pamiętaj jednak, Ci są naprawdę nieobliczalni, a szybko upływający czas dodatkowo komplikuje wykonanie zadania!
Sift Heads - World Sift Heads - World
gry akcji, gry strzelanki, gry dla dorosłych
Znakomita gra akcji, w której gracz wcielając się w jedną z trzech postaci, wyruszy na spotkanie ze śmiercią. Do dyspozycji gracza jest Vinnie, Kiro i Shorty - tych postaci z pewnością nie trzeba przedstawiać!
Król Lochów (Dungeon King) Król Lochów (Dungeon King)
gry rpg, gra fantasy, gra akcji
Przenieś się do tajemniczych lochów wraz z niebywale odważnym wojownikiem! Następnie nim pokieruj, by ten zabił wszystkie potwory, jakie staną wam na drodze!

Kliknij tutaj aby zobaczyć wszystkie gry

© Gryzli.pl - Strona korzysta z plików Cookies, więcej informacji na ich temat jest dostępne w polityce prywatności. Polityka prywatności | Kontakt