Gry akcji

Wojowniczka Ninja 2 (Shadow Of The Ninja 2) Wojowniczka Ninja 2 (Shadow Of The Ninja 2)
gry akcji, gry ninja, gry dla dzieci
Pomóż walecznej wojowniczce przedostać się na terytorium wroga, by ta mogła uratować przechwytywanych jeńców. Jednocześnie pamiętaj - nikt nie może zobaczyć naszej utalentowanej wojowniczki!
Walka z Zombie (Undead Run) Walka z Zombie (Undead Run)
gry akcji, gry zombie, gry strzelanki
Bohater tej produkcji musi uciekać! Pomóż mu więc, przedzierając się przez niebezpieczne rejony, w których aż roi się od krwiożerczych, bezlitosnych Zombie!
Pillow City: Revelation Pillow City: Revelation
gry akcji, gry zabijanki, gry zombie
Nic nie wskazywało tragedii, a jednak ta się wydarzyła. Wciel się więc w bohatera produkcji i wyrusz na spotkanie z krwiożerczymi Zombie, starając się jak najszybciej dotrzeć do bezbronnej siostry walecznego bohatera gry.
Rogan Zabijaka (Rogan The Swordmaster) Rogan Zabijaka (Rogan The Swordmaster)
gry dla dzieci, gry walki, gry akcji
Rogan jako jeden z najlepszych wojowników w królestwie, został wyznaczony do walki z hordami nacierających wrogów. Pokieruj nim więc i zmierz się z nacierającymi jednostkami!
Nie W Moim Lochu (Not In My Dungeon) Nie W Moim Lochu (Not In My Dungeon)
gry walki, gry akcji, gry zabijanki
Prawdziwa zabijanka, w której gracz wciela się w mitycznego stora i walczy z najróżniejszymi wojownikami, którzy wkroczyli do podziemnych korytarzy!
Hitstick: Odrodzenie (Hitstick: Rebirth) Hitstick: Odrodzenie (Hitstick: Rebirth)
gry akcji, gry zabijanki, fajne gry
Prawdziwa gra akcji, także szykuj się, przed Tobą naprawdę trudne i wymagające misje. To właśnie podczas nich będziesz zabijać, przebierać się i zdobywać najróżniejsze przedmioty! Miłej zabawy!
Sift Heads - Cartels Act 2 Sift Heads - Cartels Act 2
gry walki, gry akcji, gry dla chłopców
Szykuje się prawdziwa jatka! Nie zważaj więc na napotkane problemy i zagraj w kontynuacje znakomitej produkcji! Tym samym przyjmij zlecenie i zawalcz z napotkanymi gangsterami!
Zombotron 2: Time Machine Zombotron 2: Time Machine
gry akcji, gry zombie, gry fantasy
Znakomita gra, w której gracz wciela się w prawdziwego łowcę (ten przybył z przyszłości) i walczy z bezlitosnymi bestiami, które zamieszkując podziemne korytarze!
Ognisty Podmuch (Fire Catcher) Ognisty Podmuch (Fire Catcher)
gry straż pożarna, dla dzieci, gry akcji
W mieście wybuch potworny pożar, który w mgnieniu oka rozniósł się na drewniane domostwa. Stań więc oko w oko z ognistą bestią i zawalcz o to, co można jeszcze uratować!
Przeklęta Wieś (Curse Village) Przeklęta Wieś (Curse Village)
gry zombie, gry strzelanki, gry akcji
Niesamowicie krwawa, brutalna, a przy tym jakże wciągająca gra akcji, w której gracz walczy z nacierającymi Zombie. Te są dosłownie wszędzie, także szykuj się, w małym miasteczku nie ma zbyt wielu miejsc, w których można by się ukryć!
GunBot GunBot
gry akcji, strzelanki, gra planszowa
Ciekawa gra akcji, w której gracz wciela się w uzbrojonego bohatera i bierze udział w niebywale niebezpiecznych misjach!
Ochrona Imperium (Guard of the Kingdom) Ochrona Imperium (Guard of the Kingdom)
gry obronne, dla dzieci, gry akcji
Król ukrył się w wieży! Jako obrońca musisz go chronić, także rozstaw na wszystkich piętrach najlepszych wojowników i walcz z nacierającymi jednostkami nieprzyjaciela!
Wojenna Gorączka (Artillery Rush) Wojenna Gorączka (Artillery Rush)
gry wojenne, dla dzieci, gry akcji
Wojna zbliża się ku końcowi! Dołącz więc do jednej ze stron konfliktu i weź udział w iście emocjonujących rozgrywkach, walcząc z wrogiem przy pomocy naprawdę potężnego działa!
Zombality Zombality
gry zombie, gry akcji, gry dla chłopców
Bohater gry znalazł się w nie lada tarapatach. Pomóż mu więc, te musi jak najszybciej wydostać się z domu, w którym aż roi się od Zombie.
Odbierz Należności (Go Repo) Odbierz Należności (Go Repo)
gry akcji, dla dzieci, fajne gry
Pomóż bohaterom produkcji w odzyskaniu pieniędzy, wynosząc najcenniejsze przedmioty z posiadłości dłużników. Pamiętaj jednak, Ci są naprawdę nieobliczalni, a szybko upływający czas dodatkowo komplikuje wykonanie zadania!
Wystrzel Grubasa (Homerun in Berzerk Land) Wystrzel Grubasa (Homerun in Berzerk Land)
akcji, śmieszne, bejsbol
Wystrzel grubasa jak najdalej potrafisz. Zarobioną kasę inwestuj w sprzęt, aby być coraz silniejszym i osiągać lepsze wyniki.
Sift Heads - Assault Sift Heads - Assault
gry akcji, strzelanki, gry zabijanki
Prawdziwa strzelanka, w której gracz wcielając się w zawodowego strzelca, zmierzy się z armią świetnie uzbrojonych i niebywale brutalnych bandytów.
Dowódca Batalionu (Battalion Commander) Dowódca Batalionu (Battalion Commander)
gry wojenne, gry akcji, gry dla dzieci
Wciel się w dowódcę batalionu i wkrocz na pole prowadzonych walk, by nie tylko dowodzić, ale przede wszystkim walczyć, ratując jednocześnie pojmanych żołnierzy!
Commando 2 Commando 2
gry akcji, gry dla chłopców, gry wojenne, strzelanki
Stwórz własnego komandosa, po czym wyrusz na samotną akcję, by zmierzyć się z niebywale silną i jakże liczną armią nieprzyjaciela!
Hobo 3 - Poszukiwany Hobo 3 - Poszukiwany
bijatyki, akcji, hobo
Hobo nie może spokojnie spać pod śmietnikiem. Jest poszukiwany, a to oznacza tylko jedno - nieustanną walkę o przetrwanie.
Koszmarna Wieża (Knightmare Tower) Koszmarna Wieża (Knightmare Tower)
gry rycerz, gry akcji, potwory
Wciel się w postać walecznego rycerza i wkrocz do wieży opanowanej przez najróżniejsze bestie, by uwolnić przetrzymywane tam niewiasty.
Sift Heads - Remasterized Sift Heads - Remasterized
sift heads, gry akcji, snajper, strzelanki
Po otrzymaniu zlecenie nie pozostaje już nic innego, jak tylko przystąpić do jego realizacji. Zagraj zatem w tę grę i wciel się w prawdziwego zabójcę!
Zbuduj Hotel (Hotel Builder) Zbuduj Hotel (Hotel Builder)
gry akcji, darmowe gry, gry strzelanki
Ekonomiczna gra strategiczna, w które musisz zająć się rozbudową hotelu, by ten stał się naprawdę dochodowy. Tym samym jako gracz buduj pokoje, werbuj pracowników i kontroluj wydatki, starając się osiągnąć wyznaczony cel!
Król Lochów (Dungeon King) Król Lochów (Dungeon King)
gry rpg, gra fantasy, gra akcji
Przenieś się do tajemniczych lochów wraz z niebywale odważnym wojownikiem! Następnie nim pokieruj, by ten zabił wszystkie potwory, jakie staną wam na drodze!
Sift Heads - World Sift Heads - World
gry akcji, gry strzelanki, gry dla dorosłych
Znakomita gra akcji, w której gracz wcielając się w jedną z trzech postaci, wyruszy na spotkanie ze śmiercią. Do dyspozycji gracza jest Vinnie, Kiro i Shorty - tych postaci z pewnością nie trzeba przedstawiać!

Kliknij tutaj aby zobaczyć wszystkie gry

© Gryzli.pl - Strona korzysta z plików Cookies, więcej informacji na ich temat jest dostępne w polityce prywatności. Polityka prywatności | Kontakt