Gry dla dzieci

Fractured Fractured
gry przygodowe, dla dzieci, gry logiczne
Pierwsza część niesamowitej gry przygodowej z małą bohaterką, która chce przedostać się do oczekującego duch. Los jednak chce, by tak się nie stało i właśnie dlatego nie co pokrzyżował jej plany!
Save Astronauts 2 Save Astronauts 2
gry dla dzieci, gry przygodowe, gry logiczne
Kontynuacja znakomitej gry, w której trzeba ochronić dzielnych astronautów przed czyhającymi na ich życie kosmitami. W tym celu jako gracz buduj najróżniejsze konstrukcje, dzięki którym astronauci przetrwają natarcie!
Steel Jack Steel Jack
gry z rycerzami, gry dla dzieci, fajne gry
Stalowy Jack wyrusza na trudną i niebezpieczną misję, podczas której zajmie się nie tylko walką z napotkanymi przeszkodami, ale i ratowaniem królewskiego dobytku.
Kowal Jack (Jack Smith) Kowal Jack (Jack Smith)
gry dla dzieci, gry kowal, gry zwierzęta
Pomóż dzielnemu kowalowi w wytwarzaniu broni dla dzielnych wojowników, by Ci mogli nie tylko zabijać groźne bestie, ale i zbierać drogocenne skarby!
Jazda Po Parkingu (Parking Super Skills) Jazda Po Parkingu (Parking Super Skills)
gry auta, gry parkowanie, dla dzieci
Parkowanie, a nawet sama jazda po parkingu sprawia nie tylko kursantom, ale i posiadaczom prawa jazdy wiele problemów. Naucz się więc jeździć poprawnie za w czasu, by w przyszłości uniknąć niepotrzebnych błędów!
Sprzedaż Makaronu (Papa's Pastaria) Sprzedaż Makaronu (Papa's Pastaria)
gry obsługa klienta, dla dzieci, gry gotowanie
Doan i Utah są pracownikami restauracji, w której serwuje się smakowite dania makaronowe. Tym samym wybierz jedno z nich lub stwórz swojego pracownika, po czym zajmij się obsługą klientów!
Uwolnić Freda (Free Fred) Uwolnić Freda (Free Fred)
gry obronne, dla dzieci, gry ryby
Pewien delfin z niewiadomych przyczyn trafił do niewoli! Wciel się więc w postać starszego dziadka, który wychowywał się z tym jakże pięknym ssakiem i wyrusz na misję ratunkową!
Bezlitosne Potwory (Infinite Monsters) Bezlitosne Potwory (Infinite Monsters)
gry potwory, gry zombie, gry dla dzieci
W tej arkadowej strzelance gracz musi przeciwstawić się zmutowanym potworom, które po wybuchu nuklearnym wylazły na powierzchnię.
Rodent Racer Rodent Racer
dla dzieci, gry auta, gry wyścigowe
Gryzoń już zasiadł za kierownicą swego wymarzonego pojazdu. Jako racz pomóż mu więc, by ten nie tylko pokonał napotkane trudności, ale i przejechał rpzez przygotowane trasy z jak najlepszym rezultatem.
Kosmiczna Wyprawa (Spaceman 2023) Kosmiczna Wyprawa (Spaceman 2023)
gry dla dzieci, fajne gry, gry logiczne
Lubisz wyzwania? Jeśli tak, to musisz pomóc pewnemu astronaucie, bowiem to właśnie ten znalazł się w nie lada tarapatach. Wykorzystaj więc posiadany arsenał, by dzięki niemu pozbyć się wszystkich kosmitów!
Rogan Zabijaka (Rogan The Swordmaster) Rogan Zabijaka (Rogan The Swordmaster)
gry dla dzieci, gry walki, gry akcji
Rogan jako jeden z najlepszych wojowników w królestwie, został wyznaczony do walki z hordami nacierających wrogów. Pokieruj nim więc i zmierz się z nacierającymi jednostkami!
Cybernetyczny Pościg (Cyber Chaser) Cybernetyczny Pościg (Cyber Chaser)
gry dla dzieci, gry online, fajne gry
Zabawna, a przy tym niebywale szybka gra akcji, w której gracz steruje uzbrojonym bohaterem, biegając, strzelając do wrogów i skacząc przez napotkane przeszkody.
Artillery Rush 2 Artillery Rush 2
gry wojenne, fajne gry, gry dla dzieci
Wojenna gra planszowa, której akcja toczy się podczas II Wojny Światowej. Dołącz więc do Aliantów lub stań po stronie Nazistów i weź udział w prawdziwie emocjonujących misjach!
Walka z grawitacją (Gravitron) Walka z grawitacją (Gravitron)
gry dla dzieci, gry z kosmitami, gry logiczne
Pomóż dzielnemu kosmicie w pokonaniu napotkanych przeszkód, by ten mógł zebrać potrzebne paliwo i jak najszybciej opuścić niegościnną planetę, na której rzecz jasna przez przypadek się znalazł.
Dillo Hills Dillo Hills
dla dzieci, zwierzęta, zręcznościowe, platformowe
Zwariowana gra zręcznościowa, w której gracz musi pokierować pewnym przesympatycznym zwierzakiem. Ten wzbijając się w powietrze, musi przebyć możliwie jak największy dystans.
Podwójny Strzał 2 (Twin Shot 2) Podwójny Strzał 2 (Twin Shot 2)
zręcznościowe, przygodowe, platformowe, dla dzieci
Platformowa gra, w której gracz kieruje latającym stworkiem i walczy z najróżniejszymi potworkami.
Sprzedaż Pączków (Papa's Donuteria) Sprzedaż Pączków (Papa's Donuteria)
gry kulinarne, gry sklep, gry dla dzieci
Zajmij się obsługą klientów małej, ale za to w pełni profesjonalnej cukierni. Tym samym przyjmuj zamówienia na smakowite pączki, piecz je i serwuj swoim klientom, uwzględniając ich wszystkie zachcianki!
Great Conquest Great Conquest
gry strategiczne, gry obronne, gry dla dzieci
Rozbudowana gra strategiczna, której akcja rozgrywa się w mrocznych, średniowiecznych czasach. Zostań więc władcą i wyrusz na spotkanie z wrogiem, budując po drodze silnie ufortyfikowane twierdze obronne.
Potworni Piraci (Pirate Monsters) Potworni Piraci (Pirate Monsters)
gry piraci, gry dla dzieci, gry potwory
Zajmij się wysadzeniem wszystkich stworków, które znajdują się na pirackim statku. Tym samym postawiaj ładunki wybuchowe i realizuj założony plan, zdobywając w ten sposób cenne gwiazdki.
Zagraj w Basseball (Shatter Baseball) Zagraj w Basseball (Shatter Baseball)
gry sportowe, dla dzieci, gry baseball
Sportowa gra w wersji internetowej. Weź zatem udział w iście amerykańskiej rozgrywce, odbijając narzucone piłki przy pomocy posiadanego kija! Jednocześnie walcz o punkty, wybijając piłkę w ściśle określone miejsca!
Ochrona Imperium (Guard of the Kingdom) Ochrona Imperium (Guard of the Kingdom)
gry obronne, dla dzieci, gry akcji
Król ukrył się w wieży! Jako obrońca musisz go chronić, także rozstaw na wszystkich piętrach najlepszych wojowników i walcz z nacierającymi jednostkami nieprzyjaciela!
Złodziejaszek Sam (Cunning Sam) Złodziejaszek Sam (Cunning Sam)
gry złodziej, gry akcji, dla dzieci
Sam jest niebywale doświadczonym złodziejem, dla którego nie ma zadań nie do wykonania. Sęk w tym, że ostatnio upadł na głowę i nie co pozapominał. Jako gracz musisz nim zatem pokierować, by ten mógł wykonać wszystkie zlecenia!
Ślimak Bob 6 (Snail Bob 6) Ślimak Bob 6 (Snail Bob 6)
gry przygodowe, dla dzieci, gry zręcznościowe
Ślimak Bob wybiera się na iście zimową wyprawę. Pomóż mu więc, by ten niebywale popularny bohater szczęśliwie dotarł do wyznaczonego celu, pokonując przy tym nie jedną przeszkodę.
Pożeracz pączków (Donutosaur) Pożeracz pączków (Donutosaur)
dla dzieci, gry dinozaury, fajne gry
W tej zabawnej grze trzeba pomóc dzielnemu stworkowi w przedostaniu się do smakowitych pączków, pokonując przy tym nie jedną nader wymyślną przeszkodę!
Ekstremalna przejażdżka (Dirt Course) Ekstremalna przejażdżka (Dirt Course)
gry auta, dla dzieci, fajne gry
Fajnie przygotowane trasy, masywne auta i niesamowite emocje. To wszystko czeka na was właśnie w tej grze, także po rozpoczęciu zabawy zawalczcie o jak najlepszy czas swych przejazdów!

Kliknij tutaj aby zobaczyć wszystkie gry

© Gryzli.pl - Strona korzysta z plików Cookies, więcej informacji na ich temat jest dostępne w polityce prywatności. Polityka prywatności | Kontakt