Gry dla dzieci

Age Of Wonder Age Of Wonder
gry planszowe, dla dzieci, fajne gry
Ciekawa gra planszowa, w której wcielisz się w kultowego staruszka i pomóżesz mu w dostarczeniu wiadomości, rzucając zwojami papirusu przez plansze naszpikowane najróżniejszymi przeszkodami.
Fractured Fractured
gry przygodowe, dla dzieci, gry logiczne
Pierwsza część niesamowitej gry przygodowej z małą bohaterką, która chce przedostać się do oczekującego duch. Los jednak chce, by tak się nie stało i właśnie dlatego nie co pokrzyżował jej plany!
Adventure Time: Lemon Break Adventure Time: Lemon Break
dla dzieci, fajne gry, zbieranie owoców
Przesympatyczna gra zręcznościowa, w której gracz steruje zwariowanym bohaterem i zbiera dojrzałe, smakowite i niebywale kwaśne owoce, z których powstanie orzeźwiająca lemoniada.
Zemsta Kyry (Kyra's Revenge) Zemsta Kyry (Kyra's Revenge)
gry przygodowe, gry zręcznościowe, dla dzieci
Bohaterka tej gry musi jak najszybciej odzyskać wszystkie kartkówki. Pomóż jej więc, podczas wykonywania tej misji Kyra z pewnością napotka nie jedną niebezpieczną przeszkodę!
Wojowniczka Ninja 2 (Shadow Of The Ninja 2) Wojowniczka Ninja 2 (Shadow Of The Ninja 2)
gry akcji, gry ninja, gry dla dzieci
Pomóż walecznej wojowniczce przedostać się na terytorium wroga, by ta mogła uratować przechwytywanych jeńców. Jednocześnie pamiętaj - nikt nie może zobaczyć naszej utalentowanej wojowniczki!
Uważaj Na Oko (Keep An Eye) Uważaj Na Oko (Keep An Eye)
dla dzieci, gry logiczne, gry planszowe
Zabawnie wyglądające ludki posiadają specjalne moce. To właśnie dzięki nim, będzie można przetransportować pewne oko przez planszę. Trzeba je tylko w odpowiedni sposób wykorzystać!
Rogan Zabijaka (Rogan The Swordmaster) Rogan Zabijaka (Rogan The Swordmaster)
gry dla dzieci, gry walki, gry akcji
Rogan jako jeden z najlepszych wojowników w królestwie, został wyznaczony do walki z hordami nacierających wrogów. Pokieruj nim więc i zmierz się z nacierającymi jednostkami!
Układanie Klocków (Army Stacker) Układanie Klocków (Army Stacker)
gry dla dzieci, układanki, gry wojskowe
Przenieś się do armii, gdzie zajmiesz się budowaniem niecodziennych stanowisk. Tym samym wykorzystuj przygotowane prefabrykaty i buduj najróżniejsze budowle, na których będą stacjonować jednostki bojowe!
Kowal Jack (Jack Smith) Kowal Jack (Jack Smith)
gry dla dzieci, gry kowal, gry zwierzęta
Pomóż dzielnemu kowalowi w wytwarzaniu broni dla dzielnych wojowników, by Ci mogli nie tylko zabijać groźne bestie, ale i zbierać drogocenne skarby!
Sprzedaż Makaronu (Papa's Pastaria) Sprzedaż Makaronu (Papa's Pastaria)
gry obsługa klienta, dla dzieci, gry gotowanie
Doan i Utah są pracownikami restauracji, w której serwuje się smakowite dania makaronowe. Tym samym wybierz jedno z nich lub stwórz swojego pracownika, po czym zajmij się obsługą klientów!
Cybernetyczny Pościg (Cyber Chaser) Cybernetyczny Pościg (Cyber Chaser)
gry dla dzieci, gry online, fajne gry
Zabawna, a przy tym niebywale szybka gra akcji, w której gracz steruje uzbrojonym bohaterem, biegając, strzelając do wrogów i skacząc przez napotkane przeszkody.
Uwolnić Freda (Free Fred) Uwolnić Freda (Free Fred)
gry obronne, dla dzieci, gry ryby
Pewien delfin z niewiadomych przyczyn trafił do niewoli! Wciel się więc w postać starszego dziadka, który wychowywał się z tym jakże pięknym ssakiem i wyrusz na misję ratunkową!
Dillo Hills Dillo Hills
dla dzieci, zwierzęta, zręcznościowe, platformowe
Zwariowana gra zręcznościowa, w której gracz musi pokierować pewnym przesympatycznym zwierzakiem. Ten wzbijając się w powietrze, musi przebyć możliwie jak największy dystans.
Walka z grawitacją (Gravitron) Walka z grawitacją (Gravitron)
gry dla dzieci, gry z kosmitami, gry logiczne
Pomóż dzielnemu kosmicie w pokonaniu napotkanych przeszkód, by ten mógł zebrać potrzebne paliwo i jak najszybciej opuścić niegościnną planetę, na której rzecz jasna przez przypadek się znalazł.
Miecz Rycerza (Knight Sword) Miecz Rycerza (Knight Sword)
gry dla dzieci, gry walki, gry rpg
Waleczny rycerz musi pokonać wielu niebezpiecznych wrogów. Przenieś się zatem do tego magicznego świata i pomóż mu w pokonaniu nacierających przeciwników.
Cover Orange Journey Knights Cover Orange Journey Knights
gry dla dzieci, gry kulki, gry planszowe
Planszowa gra, w której gracz wraz z pewną pomarańczą wybiera się na niesamowitą przygodę. To właśnie podczas niej owa pomarańcza wpadnie w nie lada tarapaty!
Podwójny Strzał 2 (Twin Shot 2) Podwójny Strzał 2 (Twin Shot 2)
zręcznościowe, przygodowe, platformowe, dla dzieci
Platformowa gra, w której gracz kieruje latającym stworkiem i walczy z najróżniejszymi potworkami.
Zbieranie Owoców (Birdy Fruit) Zbieranie Owoców (Birdy Fruit)
dla dzieci, gry zwierzęta, fajne gry
Przesympatyczna, a przy tym naprawdę wymagająca gra zręcznościowa, w której gracz steruje małym, nieco niezaradnym ptakiem i zbiera smakowite owoce.
Ślimak Bob 6 (Snail Bob 6) Ślimak Bob 6 (Snail Bob 6)
gry przygodowe, dla dzieci, gry zręcznościowe
Ślimak Bob wybiera się na iście zimową wyprawę. Pomóż mu więc, by ten niebywale popularny bohater szczęśliwie dotarł do wyznaczonego celu, pokonując przy tym nie jedną przeszkodę.
Piłka Nożna (Smashing Soccer) Piłka Nożna (Smashing Soccer)
gry sportowe, dla dzieci, gry piłka nożna
Sportową rywalizację czas zacząć! Zostań więc prawdziwym goalkeeperem i obroń jak najwięcej strzałów, które zostaną wykonane przez najlepszego napastnika z drużyny przeciwnej!
Wykonaj Połączenie (Electro Appliances) Wykonaj Połączenie (Electro Appliances)
gry logiczne, dla dzieci, gry planszowe
Zajmij się umiejętnym usuwaniem przedmiotów, by jak najszybciej połączyć przygotowane urządzenia elektryczne z oddalony, niezbyt dostępnym źródłem mocy.
Złoty Skarabeusz (Golden Scarabaeus) Złoty Skarabeusz (Golden Scarabaeus)
gry planszowe, dla dzieci, gry zbieranie złota
Planszowa gra, w której trzeba pomóc bohaterowi produkcji w pozyskaniu złotych skarabeuszy. Statuetki te są w najróżniejszych miejscach, które nie rzadko zabezpieczone są przez najróżniejsze pułapki.
Kosmiczna Wyprawa (Spaceman 2023) Kosmiczna Wyprawa (Spaceman 2023)
gry dla dzieci, fajne gry, gry logiczne
Lubisz wyzwania? Jeśli tak, to musisz pomóc pewnemu astronaucie, bowiem to właśnie ten znalazł się w nie lada tarapatach. Wykorzystaj więc posiadany arsenał, by dzięki niemu pozbyć się wszystkich kosmitów!
Sprzedaż Taco (Papa's Taco Mia!) Sprzedaż Taco (Papa's Taco Mia!)
gry kucharz, gry restauracja, gry dla dzieci, obsługa klienta
Przystąp do gry i pomóż wybranej postaci w prowadzeniu małej restauracji, w której serwuje się jedno z najpopularniejszych dań kuchni meksykańskiej.
Ognisty Podmuch (Fire Catcher) Ognisty Podmuch (Fire Catcher)
gry straż pożarna, dla dzieci, gry akcji
W mieście wybuch potworny pożar, który w mgnieniu oka rozniósł się na drewniane domostwa. Stań więc oko w oko z ognistą bestią i zawalcz o to, co można jeszcze uratować!

Kliknij tutaj aby zobaczyć wszystkie gry

© Gryzli.pl - Strona korzysta z plików Cookies, więcej informacji na ich temat jest dostępne w polityce prywatności. Polityka prywatności | Kontakt